Serbian Knights - Empire of Sports Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Serbian Knights - Empire of Sports Club

This is forum of the best and the first Serbian Club in Empire of Sports.
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Srpski vitezovi uzvracaju udarac

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Lex
Forum Member
Forum Member
Lex


Posts : 107
Join date : 2009-08-06

Srpski vitezovi uzvracaju udarac Empty
PostSubject: Srpski vitezovi uzvracaju udarac   Srpski vitezovi uzvracaju udarac I_icon_minitimeTue Feb 02, 2010 5:29 am

Meni strasno nedostaje SK, ne znam kako se vi osecate... Realno SK je 100 put bio bolji od UW-a... Raspali smo se jer smo srbi Very Happy, ali realno to je normalna stvar, mislim vidjali smo se svaki dan po ceo dan, normalno je da se s vremena na vreme neko posvadja, ja realno priznajem da sam za vecinu svadja bio kriv i necu vas kriviti ako odlucite da me izostavite iz kluba. Znam da to mozda nije normalno za Nexa al jbg Nex ti si jedan u milion xD. Proslo je neko vreme, glave su se ohladile i mislim da mozemo da pokusamo ponovo. Kladim se da svako od nas po malo krivi sebe za neuspeh i da je spreman da ispravi svoje greske( narocito ja xD ). UW jednostavno nema tu atmosferu domaceg kluba i znam da ce te ga vremenom svi napustiti, tuzno posmatram ove rascepane spance, ne zelim da isto bude i sa nasim igracima, ali dobro oni se jos drze zajedno preko mumbla pa mislim da bi i mi mogli da krenemo da ga praktikujemo.
Back to top Go down
Igor Cg

Igor Cg


Posts : 11
Join date : 2009-08-07

Srpski vitezovi uzvracaju udarac Empty
PostSubject: Re: Srpski vitezovi uzvracaju udarac   Srpski vitezovi uzvracaju udarac I_icon_minitimeTue Feb 02, 2010 4:16 pm

pa ja mislim da je to bolje za vas kojima nedostaje sk ... mada ne mogu ni ja kazem da mi ne nedostaje al se ne bi vratio Very Happy
Back to top Go down
Lex
Forum Member
Forum Member
Lex


Posts : 107
Join date : 2009-08-06

Srpski vitezovi uzvracaju udarac Empty
PostSubject: Re: Srpski vitezovi uzvracaju udarac   Srpski vitezovi uzvracaju udarac I_icon_minitimeWed Feb 03, 2010 4:28 am

Ne znam da li ste vi dobili poruke od Nine i Bosketa oni su da se vrati SK... Mozda je glupo sto ja pricam u njihovo ime ali Nina mi je rekla da je zaboravila kako ide nas forum pa sam ja moro da preuzmem stvari u svoje ruke Smile . Znaci za sad je 3-1 za nas Razz
Back to top Go down
The Boske
Forum Member
Forum Member
The Boske


Posts : 194
Join date : 2009-08-04
Age : 29
Location : Serbia, Belgrade
Avatar : Boske

Srpski vitezovi uzvracaju udarac Empty
PostSubject: Re: Srpski vitezovi uzvracaju udarac   Srpski vitezovi uzvracaju udarac I_icon_minitimeThu Feb 04, 2010 1:27 pm

ja sam poslao svima za koje si rekao da treba da prime
bar moju poruku xDDD

znaci potpuno se slazem za ono za atmosferu

jer jednostavno u sk si mogo da blejis po 3 sata kad nas je 3 online
sad kad nas je 15 smoris se za 5 minuta

zato sto niko nije cuo za CHAT
smaraci

cak i ovi iz SK su postali takvi :S
Back to top Go down
https://serbianknights.forumotion.net
miric




Posts : 25
Join date : 2009-08-06

Srpski vitezovi uzvracaju udarac Empty
PostSubject: Re: Srpski vitezovi uzvracaju udarac   Srpski vitezovi uzvracaju udarac I_icon_minitimeFri Feb 05, 2010 9:12 pm

ae bre ne lupajte...samo vas dvojica ste protiv toga...dajte sansu uw-u...i videcete kako cemo da karamo za par meseci...
Back to top Go down
Sponsored content





Srpski vitezovi uzvracaju udarac Empty
PostSubject: Re: Srpski vitezovi uzvracaju udarac   Srpski vitezovi uzvracaju udarac I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Srpski vitezovi uzvracaju udarac
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Serbian Knights - Empire of Sports Club :: Knights 4Ever :: Knights 4Ever-
Jump to: